eFootball™ 2023, Konsol Dostu Maçlar ve Rüya Takımı İçin Birçok Yeni Paketle Sizlerle

07.10.2022 - Cuma 00:51

eFootball™, kullanıcılarına Dream Teams'i (Rüya Takımı) kullanarak çevrimiçi dostluk maçlarında karşılaşma fırsatı ve takımları güçlendirecek yeni kart paketleri sunuyor

Konami Digital Entertainment B.V. bugün, eFootball™ 2023'ün konsol sürümüne 'Friend Match' (Dostluk Maçı) modunun eklediğini duyurdu. Çevrimiçi topluluğun büyük bir kısmının bu özelliği talep etmesiyle, kullanıcılar artık Rüya Takımlarını kullanabilir, arkadaşlarıyla eşleşebilir ve kişiselleştirilmiş takımlarını ve taktiklerini birbirlerine karşı test edebilirler.

Bu özellik PlayStation 4®, PlayStation 5®, Xbox Series X|S, Xbox One, Windows®10 ve PC Steam® dahil olmak üzere farklı platformlarda kullanılabilir durumda.

Dört yeni Kulüp Paketi

Kullanıcıların Dream Team kadrolarını güçlendirmelerine yardımcı olmak için, FC Barcelona, Manchester United, FC Bayern Münih ve Arsenal dahil olmak üzere resmi ortak kulüplerden dördünün yeni Club Pack'leri de eFootball™’de şimdi yerlerini aldı.

Her paket, başlangıç takımındaki her pozisyon için bir tane olmak üzere 11 "Göze Çarpan" kart içermekte. Bu, kullanıcılara güçlü bir kadro oluşturmalarını sağlamak için farklı pozisyonlar arasında dengelenmiş kapsamlı bir paket sunuyor. Bu paketler, deneyimli bir oyuncunun bile Rüya Takımı seçeneklerini geliştirebileceğinden veya acemilere kendi seçeneklerini oluşturmak için ideal bir başlangıç noktası sağlayabileceğinden oldukça kullanışlı.

2.1.0 sürümü güncellemesi, yakın zamanda eklenen elçimiz Portugal International'lı Bruno Fernandes için yeni bir Premium Ambassador Paketini de beraberinde getirecek. Bu paket, Fernandes'in 2020-21 sezonundaki yıldız formunda, Manchester United için sadece 58 rekabetçi fikstürde 45 doğrudan gol katılımına katkıda bulunduğu 'Destansı' bir kart versiyonunu içerecek. Pakette ayrıca, aralarında Luke Shaw ve Cristiano Ronaldo'nun kartları ve hem Manchester United hem de Portekiz milli takımında forma giyen oyuncular da dahil olmak üzere toplam 10 "Göze Çarpan" kart yer almakta.

Bu vesileyle, eFootball™ küresel elçisi Trent Alexander-Arnold için Premium Elçi Paketinin yakın geçmişte piyasaya sürüldüğünü ve halen satın alınabileceğini hatırlatalım.

Kaynak: (BYZHA) - Beyaz Haber Ajansı

YORUM YAZ