Canon, yeni şık ve kompakt fotoğraf yazıcılarıyla yaratıcılığınızı göstermenizi kolaylaştırıyor

03.10.2022 - Pazartesi 21:03

Görüntüleme teknolojileri lideri Canon, fotoğraflarınızı anında yazdırmanızı sağlayan kompakt yazıcı serisine SELPHY CP1500 ve Canon Zoemini 2 adında iki yeni model ekledi.

Görüntüleme teknolojileri lideri Canon, SELPHY CP1500 ve Zoemini 2 adını verdiği iki yeni fotoğraf yazıcısı ile dijital dünyayı yakalarken kullanıcılara yaratıcı baskı seçenekleri sunuyor.Kompakt ve hızlı Canon SELPHY CP1500, kullanıcıların kartpostallardan, kare formatlara ve mini çıkartmalara 100 yıla kadar dayanacak yüksek kaliteli baskılar almasını sağlıyor. Yazıcı ile düğünler, aile buluşmaları ve diğer özel günlerde davetiye ve teşekkür notlarını hızlıca alabilir, gündelik hayatta, tatillerde, partilerde ve etkinliklerde çekilen hatıralarınızı her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz. Üstelik herhangi bir fotoğraf baskı merkezine gitmeden. SELPHY CP1500, aynı anda sınırsız sayıda akıllı telefona bağlanabilir olmasıyla da öne çıkıyor.

Canon Zoemini 2, yeni renkli led göstergesi, basit tuş düzeneği ve önceki modeline kıyasla 40 dakika daha hızlı şekilde toplam 50 dakikada şarj olabilen kompakt yapısı ile hayatınıza renk katıyor. Sadece 177 gram olan yazıcı, lacivert, inci beyazı ve pembe altın renkli şık görünümüyle gittiğiniz her yerde size eşlik edecek.

Kullanıcılarının maceralarına ortak olmak, daha yaratıcı ve eğlenceli dokunuşlar katmak adına Canon, yazıcılarla uyumlu ücretsiz uygulamalar da sunuyor. Zoemini 2’nin Canon Mini Print ve SELPHY CP1500’ün yükseltilmiş SELPHY Photo Layout uygulamaları ile fotoğraflara metin, kenarlık ve eğlenceli düzenlemeler ekleyebilir, fotoğraflarınızı kolaj haline getirebilirsiniz. SELPHY Photo Layout 3.0 akıllı telefon uygulaması, sosyal medya veya bulut konumunda yüklü olan görüntülere erişim sağlama özelliğiyle de anıların fiziksel olarak kolayca hayat bulmasını sağlıyor. İçerik üreticilerini de unutmayan Canon, uygulama aracılığıyla baskılara eklenen özel bir QR kod ile portföy, web sitesi veya fotoğraf albümüne bağlanmayı kolay hale getiriyor. Böylece tek bir hareketinizle koca bir albümü dilediğiniz yerde dilediğiniz kişiye gösterebilme imkânına sahip oluyorsunuz.

Canon Europe, Ürün Pazarlama Uzmanı Charmayne Chow yeni yazıcıları: “Polaroid fotoğrafçılıkta bir süredir büyük bir canlanma yaşanıyor. Çünkü çektiğimiz fotoğrafların çoğu dijital ve mobil cihazlarda kalıyor, bu durum da basılı fotoğrafların değerini arttırıyor. Güzel anılarımızın yadigarı olan fotoğrafların daha çok değer görmeyi hak ettiğini düşünerek onları yazdırmayı ve sergilemeyi ya da sevdiklerimize hediye etmeyi tercih ediyoruz. Canon SELPHY CP1500 ve Canon Zoemini 2’nin uygulama özelleştirme özellikleri, dijital ve basılı fotoğraf dünyalarının birbirini ne kadar iyi tamamlayabileceğini vurguluyor” sözleriyle değerlendirdi.

SELPHY CP1500 ve Zoemini 2; hem baskı teknolojisi hem de kâğıt çeşitliliğiyle baskı konusunda sorun kelimesini ortadan kaldırıyor. SELPHY CP1500, hızlı boya süblimleşme teknolojisi ile Zoemini 2 ise mürekkep kartuşu ihtiyacını ortadan kaldıran yenilikçi ZINKTM fotoğraf kâğıdı ile işlem sonunda fotoğrafın üzerinde oluşabilecek leke, su ve yırtılmalara karşı fotoğrafları dayanıklı hale getiriyor. SELPHY CP1500 kartpostallardan kare formatlara veya etiketleme için mini çıkartmalara kadar birçok farklı kâğıt seti ile tamamlanırken Zoemini 2 üç tip Canon ZINKTM fotoğraf kâğıdı ile uyumlu şekilde kullanılabiliyor.

Canon SELPHY CP1500 - Temel Özellikler:

  • Siyah, beyaz ve pembe renk seçenekleri mevcuttur
  • 41 saniye içinde kartpostal boyutunda baskılar alabilir
  • 100 yıla kadar dayanan uzun ömürlü baskılar
  • Boya süblimleşme işlemi toplamda 16,7 milyon renk üretir
  • Hafıza kartı yuvası: SD, SDHC, SDXC okuyucu ve USB-C bağlantısı

Canon Zoemini 2 - Temel Özellikler:

  • Lacivert ve beyaz, inci beyazı ve gümüş veya pembe altın ve beyaz renk seçenekleri mevcuttur
  • Cep boyutlu, sadece 177 g ağırlığında
  • Kablosuz bağlantı
  • Baskı alırken USB-C konektörü ile 50 dakikada hızlı şarj
  • Baskı durumunu gösteren yeni çok renkli LED göstergesi eklentisi

Kaynak: (BYZHA) - Beyaz Haber Ajansı

YORUM YAZ