Bioenerji Kısırlık Tedavisi

07.03.2024 - Perşembe 18:22

Bioenerji Kısırlık Tedavisinde Kullanılır mı?

Erkek veya kadın fark etmeksizin bioenerji seansı ile kısırlık tedavisi yapılabilir. Bioenerji uzmanı kısırlık için şifa terapisi yaparken mutlaka kişilerin tıbbi yardım almış olmaları gerekiyor. Yani gerçek manada üreme sistemlerinde sorun olduğu bilinmesi gerekiyor. Erkeklerde sprem sayısı artar ve hareketliliği artar bu sebeple erkek kaynaklı kısırlık ortadan kalkmış olur. Kadınlar için kısırlık tedavisi yapıldığında gebe kalma olasılığı çok artar. Bioenerji uzmanı kısırlık tedavisi için öneride bulunmaz veya ilaç önermez. Ayrıca herhangi bir diyet planlamaz. Kişiler normal hayatına devam ederler günlük yapılacak olan bioenerji seansları ile şifalanmaları sağlanır.

  •  Bioenerji terapisi, üreme organlarına kan dolaşımını artırarak sperm üretimini ve kalitesini artırmaya yardımcı olabilir.
  •  Bioenerji terapisi, bağışıklık sistemini güçlendirerek sperm üretimini ve kalitesini artırmaya yardımcı olabilir.
  • Rahim, kistleri küçülme ve yok olma eğilime geçerler.
  • Nedeni olmayan gebe kalamama durumu için iyileştirici etkisi vardır

 

Kısırlık, birçok çifti etkileyen ve üzüntüye neden olabilen bir durumdur. Hamile kalma konusunda zorluk çeken çiftler, alternatif çözümler arayışına girerken bioenerji ile de karşılaşabilirler. Bioenerjinin hormon dengesini sağlayarak doğurganlığı artırdığına inanılmaktadır.

Daha fazla bilgi; https://bioenerjisifa.com

YORUM YAZ