Vekillerden Sağlık Personeline Destek
Kırıkkale Son Haber Editörü | 13 Mart 2019 22:55
Vekillerden Sağlık Personeline Destek

Kırıkkale Milletvekilleri Av. Ramazan Can, Av. Halil Öztürk ve Av. Ahmet Önal, İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Tiftikçi’yi ziyaret ederek tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını kutladılar.

Milletvekilleri Can, Öztürk ve Önal ayrıca bu vesileyle sağlık personelinin il genelinde göstermiş oldukları üstün gayretlerinden dolayı İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Tiftikçi’ye teşekkür ettiler.

REKLAM
REKLAM

Şehrin sağlık alanında güzel çalışmalar ile adından söz ettirmesi için gerekli desteğin verilmesi için yapılması gerekenlerin planlandığı ve görüş alışverişinde bulunulduğu ziyarette İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Tiftikçi, sağlık alanında yaptıkları çalışmalarda desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen başta Kırıkkale Valisi Yunus Sezer olmak üzere Kırıkkale Milletvekilleri Avukat Ramazan Can, Avukat Halil Öztürk ve Avukat Ahmet Önal ile İl Genel Meclis Başkanı Murat Çaykara’ya teşekkür etti. İlerleyen dönemlerde güzel ve ülke genelinde önemli değere sahip olacak olan sağlıkta öncü çalışmaların yapılması için fikir birliğine varıldığına işaret eden İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Tiftikçi, ilerleyen dilimlerde projelerin netleşmesi ile birlikte gerekli duyuruların ve açıklamaların yapılacağını belirtti. ​

Kırıkkale Son Haber