Üreticisinden Trabzon Hasır Modelleri!
Kırıkkale Son Haber Editörü | 25 Eylül 2019 14:16
Üreticisinden Trabzon Hasır Modelleri!

Türkiye’nin ilklerine imza atan Elizi Kuyumculuk, Trabzon Hasırında lider konumda! Birbirinden güzel ve kaliteli Trabzon Hasırı Setleri görülmemiş fiyatlarla sizleri bekliyor. %50’ye varan indirimlerle Trabzon Hasırı hem modern hem de geleneklerinden kopmadan üretiliyor. Merkezinden, üreticisinden size ulaşan setler zarafet saçıyor. Düğün ve nişan, sevgililer günü, doğum günü veya anneler günü gibi özel günlerde sevdiklerinizi mutlu edin. Birinci elden, üreticisinden direkt sizlere ulaştıran Eliz Hasır indirimli fiyatlar ve müthiş kampanyalar ile şıklığınıza şıklık katacak tasarımlara imza atıyor.

REKLAM
REKLAM

Trabzon Hasır 13 Sıra Altın BilezikTrabzon Hasırı 9 Sıra Altın GerdanlıkElegant Trabzon Hasır 15 sıra Altın BilezikTrabzon Hasırı 15 Sıra Altın Bilezik

Dev kampanyadan tek tıkla yararlanın ve keyifli alışverişin tadını çıkarın. Özel sertifikası ve Gerçek Trabzon hasırında bulunan TTH coğrafi işaret damgası ile %100 güvenilir alışveriş imkânı. Kalitesini en üst seviyeye taşıyan Elizi Hasır, özel koleksiyonuyla da mücevher severleri mutlu ediyor.

Zarif ve modern bir duruş sunan Trabzon hasırı bileklik, Trabzon set hasırı kolyeler, küpeler gibi birbirinden zengin modellere estetik bir dokunuş katıyoruz. Geçmişten günümüze gelen tasarımları sanat eserine dönüştüren Elizi Hasır ömür boyu garantili ürünler üretir.

Elegant Kumlu Trabzon Hasır 15 sıra Altın BilezikTrabzon Hasırı 15 Sıra Altın Bilezik

Taşlı mineli papatya altın küpe gibi sade ve motifli modellerden alyanslara kadar zengin modellerimize göz atın. Trabzon Hasırı günün her saatinde stilinize eşlik edecek şekilde tasarlandı. Sadece özel günlerde değil nesilden nesle aktarılacak bir yadigâr…

Trabzon Hasırı 22 ve 14 Ayar Altın BilezikTrabzon Hasırı 17 Sıra Altın Bilezik
Kendiniz ya da sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz Trabzon Hasır mücevherleri tamamen el işçiliğidir. Trabzon’dan, ilk el üreticisinden size ulaşır. %50 indirim fırsatlarıyla kolayca sipariş verebilirsiniz. Sertifikasıyla gönderilir ve ömür boyu garantilidir. Emek ve titiz işlemlerden geçen modeller birbirinden güzel Trabzon Hasır Setlerle daha da göz alıcı. Yıllardır en çok tercih edilen mücevherlerden olan Trabzon Hasırı, Türkiye’de bir ilk olan küpe, yüzük ve alyans seçenekleriyle şimdi her an yanınızda.
Geleneklerimizden gelen şık bir çekiciliğe sahip tek mücevher. Elizi Hasır her kadını büyüleyen eşsiz koleksiyonlara sahip. Değişebilir toka sistemi ve ömür boyu garanti avantajıyla Elizi Kuyumculuktan aldığınız her ürün nesilden nesle aktarılacak. Sevdiklerinize armağan edebileceğiniz mükemmel Trabzon Hasırı modeller tamamen el işçiliği ve orjinaldir. Gerçek bir Trabzon Hasırı için mutlaka Elizi Hasırı ziyaret edin!