Şehit İsimleri Cadde ve Sokaklarda Yaşatılacak
Kırıkkale Son Haber Editörü | 2 Temmuz 2019 15:20
Şehit İsimleri Cadde ve Sokaklarda Yaşatılacak

Temmuz Ayı Belediye Meclis Toplantısı sonucunda alınan kararla birlikte şehit isimlerinin cadde ve sokaklarda yaşatılmasına karar verildi.

Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Belediye Meclis Toplantı Salonunda Belediye Başkanvekili Çakır Yıldırım, Belediye Meclis üyeleri, Belediye Başkan Yardımcılarım, birim müdürlerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

REKLAM
REKLAM

Toplantıyı oturma açan Belediye Meclis Başkanvekili Çakır Yıldırım, Toplantı bir önceki aya ait karar özetinin okunup oylanılması ile başladı. Gündem maddeleri arasında yer alan Şehitlerimizin isimlerinin cadde ve sokaklara verilmesi oy birliği ile kabul edildi.

Sanayi Mahallesi 1513. sokağa Şehit Zafer Yeşilyurt, Kalatepe Mahallesi 1078. sokağa Şehit Ahmet Duman Çalılıöz Mahallesi 523. sokağa Şehit Ramazan Akdağ ismi verildi.

Komisyondan gelen Komisyon Raporları okunarak oylandı. Ardından Komisyondan gelen İmar Tadilat Talepleri görüşüldü ve İmar Tadilat Talepleri komisyonuna havale edildi. Meclis Başkanvekili Çakır Yıldırım Toplantıda alınan kararların ilimize hayırlı olmasını dileyerek toplantıya katılan meclis üyelerine teşekkür etti.

Kırıkkale Son Haber