Saygılı: “Gönüllerin Başkanı Olmak İçin Çabalayacağım”
Kırıkkale Son Haber Editörü | 28 Kasım 2018 08:11
Saygılı: “Gönüllerin Başkanı Olmak İçin Çabalayacağım”

Ak Parti Kırıkkale Belediye başkan adayı ve mevcut belediye başkanı Mehmet Saygılı, Ak Parti il binasında basın toplantısı düzenledi.

Ak Parti Kırıkkale il binasında düzenlenen basın toplantısında konuşma yapan Saygılı şu ifadelere yer verdi; “Allah’ın hesabında bugün bizim tekrar aday olmamız varmış. Herkes hesap yapar ama Allah’ın hesabı olur. Eğer ben aday olmasaydım da Allah’ın hesabı olacaktı. Biz doğru yolda yürümek zorundayız ama kaderimizi Allah çiziyor. Bugün bizim burada bulunmamız Allah’ın dileğiydi. Allah dedi ki; ‘yürü aday ol.’ Sayın; Cumhurbaşkanımız da bize güvendi, takdir etti, araştırdı, inceledi nihai sonuçta bir tane aday çıkacak. Şimdi aday adaylığı süreci bitti. Artık adaylık süreci başladı. Şu anda ben öncelikle sizlerin teşkilatın adayıyım bu teşkilat eğer iyi bir sonuç alırsa benim başarım değil, teşkilatın başarısıdır. Değerli dava arkadaşlarım; önümüzde 4 aylık süreç var. Bu 4 aylık süreci çok iyi şekilde değerlendirmemiz gerekir. Biz uyum ve birliktelik içerisinde başaramayacağımız hiçbir şey yoktur. Allah nasip ederse belediye başkanlığı görevini bu halk tekrar bize verirse sizin hiç birinizin boynunuzu eğmeyeceğime söz veriyorum. Sizin emanetinize gece-gündüz sahip çıkacağım. 24 saat çalışacağım. Asla ve asla hiçbir şaibeye müsaade etmeyeceğim. Bizim talip olduğumuz tek şey bu yüce milletin hizmetkarı olmaktır.” dedi.

REKLAM
REKLAM

Ak Parti Kırıkkale İl Başkanı Nuh Dağdelen ise konuşmasında; “Biz hepimiz biriz ha belediye başkanı Mehmet Saygılı ha İl Başkanı Nuh Dağdelen. Biz et ve tırnak gibiyiz. Bütün bu süreç içerisin de ben yaklaşık bir yıla aşkın il Başkanlığı görevini yürütmekteyim. Bundan sonra da hem seçim süreci içerisin de de hem seçimden sonra Kırıkkale hizmet noktasında yine et ve tırnak gibi çalışmaya Allah’ın izniyle devam edeceğiz. Hepimize düşen bir şey var. Cumhurbaşkanımız adayımızı açıkladığı an orada bizi çekti ve dedi ki; ‘Arkadaşlar Kırıkkale’de çok güçlü bir şekilde çok güçlü çok yüksek bir oy oranıyla Allah’ın izniyle hem başkanımızı seçeceğiz hem partimizin bayrağını en üst seviyeye koymak için çalışacağız.’ Allah’ın izniyle bu süreç içerisinde teşkilatımızın gerekli üyeleri, tüm partililerimiz, tüm şehrimizle birlikte büyük ve coşkulu bir kampanya yürüteceğiz. Bu kampanyanın sonucunda inanıyorum ki başta il belediyemiz olmak üzere geri kalan 8 ilçe ve 2 belde ile birlikte 11 tane belediyeyi alarak götüreceğiz. Allah’ın izniyle Sayın; Cumhurbaşkanımıza arz edeceğiz, hediye edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

Kırıkkale Son Haber