Kırıkkale’de Trafik Kazaları: Toplamda 8 Kişi Yaralandı
Kırıkkale Son Haber Editörü | 21 Eylül 2019 20:45
Kırıkkale’de Trafik Kazaları: Toplamda 8 Kişi Yaralandı

Kırıkkale’de dün geceden bu yana meydana gelen trafik kazalarında toplamda 8 kişi yaralandı.

Kırıkkale il genelinde dün gece saatlerinden bu yana meydana gelen trafik kazalarında 1 çocuk olmak üzere toplamda 8 kişi yaralandı.

REKLAM
REKLAM

Alınan bilgilere göre, dün gece saatlerinde Alparslan Türkeş Bulvarı üzerinde meydana gelen trafik kazasında şoförün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucunda araç köprü üzerindeki direğe çarparak durdu. Olay yerine gelen 112 acil sağlık ekipleri tarafından yaralı olan araç şoförüne ilk müdahale yapıldıktan sonra hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

Gün içerisinde Kırıkkale-Çorum yolu üzerinde meydana gelen diğer bir kazada ise iki araç kafa kafaya çarpıştı. Kaza sonrasında araçlarda bulunan 1’i çocuk olmak üzere 7 kişi yaralandı. Alınan bilgilere göre, Kırıkkale – Çorum yolu üzerinde bulunan Türkiye Şoförler Odası Federasyonu önündeki kavşakta meydana gelen kazada kavşaktan karşı yol üzerine geçmekte olan araç diğer bir araç ile çarpıştı. Kaza sonrasında araç içerisinde bulunan 1’i çocuk 7 kişi yaralandı. Kaza yerine gelen 112 acil sağlık ve itfaiye ekipleri tarafından araç içerisine sıkışan yaralalılar çıkarılarak ilk müdahale yapıldıktan sonra tedavi edilmek üzere çeşitli hastanelere kaldırıldı. Meydana gelen kaza sonrasında tahkikat başlatıldı.

Kırıkkale Son Haber