Kırıkkale’de Trafik Kazaları: 1’i Ağır Toplam 13 Yaralı
Kırıkkale Son Haber Editörü | 11 Haziran 2019 20:31
Kırıkkale’de Trafik Kazaları: 1’i Ağır Toplam 13 Yaralı

Kırıkkale’de bugün meydana gelen trafik kazalarında 2 si çocuk olmak üzere toplamda 13 kişi yaralandı.

Sabahın erken saatlerinden bu yana meydana gelen trafik kazalarında toplamda 13 kişi yaralandı.

REKLAM
REKLAM

4 aracın karıştığı meydana gelen ilk trafik kazasında, aynı aileden 3 kişi yaralandı. Alınan bilgiye göre, C.K. idaresindeki araç ile sürücülüğünü A.Ü.’ün yaptığı araç, sürücülüğünü M.K.’ın yaptığı araç ve sürücülüğünü O.E.’nin yaptığı araçlar birbirleri ile çarpıştı. Kazada, M.K., M.K. ve Z.K. yaralandı. Yaralılar, 112 Acil Servis ekiplerinin olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından ambulanslarla Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ile Yüksek İhtisas Hastanesine kaldırıldı.

Çorum – Kırıkkale yolunda meydana gelen diğer bir kazada ise, bariyerlere çarpan aracın su kanalına düşmesi sonucu aynı aileden 3 kişi yaralandı. Alınan bilgilere göre, Ç.G. kontrolündeki araç, kontrolden çıkarak bariyerlere çarptıktan sonra su kanalına uçtu. Meydana gelen kaza sonrası araç içerisinde bulunan şoför Ç.G. ve yolcular N.G ile Y.G. yaralandı. Olay yerine gelen 112 acil sağlık ekipleri tarafından yaralılar ilk müdahalesi yapıldıktan sonra Kırıkkale’de bulunan çeşitli hastanelere kaldırıldı.

Akşam saatlerinde Delice yakınlarında meydana gelen bir diğer kazada ise 1’i ağır olmak üzere toplam 7 kişi yaralandı. Alınan bilgilere göre, Çorum – Kırıkkale yolu Delice ilçesi yakınlarında ilerleyen ticari araç şoförü K.C.’nin hakimiyeti kaybetmesi sonucunda araç taklalar atarak tarlaya uçtu. Meydana gelen kaza sonucunda araç içerisinde bulunan şoför K.C. ve yolcular S.C, E.C, B.C, A.C, B.C. ve A.C. yaralandı. Olay yerine intikal eden 112 acil sağlık ekipleri tarafından yaralılara olay yerinde ilk müdahale yapıldıktan sonra çeşitli hastanelere kaldırıldı. E.C.’nin hayati tehlikesi olduğu öğrenildi.

Kırıkkale Son Haber