Kırıkkale’de Öğrenme Şenliği Sergisi Açıldı
Kırıkkale Son Haber Editörü | 3 Mayıs 2019 20:47
Kırıkkale’de Öğrenme Şenliği Sergisi Açıldı

Kırıkkale Belediye Başkanlığının, İl ve ilçe Halk Eğitim Merkezlerinin, Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinin, KOP Öğrenme Merkezinin, Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü, Tarım İl Müdürlüğü, İl Sağlık Müdürlüğü, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, İl Müftülüğü ve İş-Kur İl Müdürlüğünün katkılarıyla 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanında Öğrenme Şenliği düzenlendi.

Öğrenme Şenliğine Vali Yunus Sezer, Belediye Başkan Yardımcısı Vedat Genç, İl Emniyet Müdürü Mahmut Çorumlu, Milli Eğitim Müdürü Yusuf Tüfekçi, kurum ve daire amirleri, şube müdürlerimiz, okul müdürleri, öğretmenler, kursiyerler ve misafirler katıldı.

REKLAM
REKLAM

Şenlik alanının açılışının ardından Kale Şehit Ferhat Bozkurt İlkokulu öğrencilerinin hazırladığı Folklor gösterisi ilgiyle izlendi. Protokol üyeleri ve misafirler açılan stantları gezerek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldılar. KOP Öğrenme Merkezi öğrencilerinin Müzik Dinletisi, Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından hazırlanan spor gösterileri etkinliğe renk kattı.

Öğrenme şenliği, saat 14.00’da Keskin Taşan Kardeşler Müzik Gurubunun yöresel türküleri seslendirdiği konser ile son buldu.

Kırıkkale Son Haber