Kırıkkale Protokolünden Mevlid-i Şerif ve 7 Yemeği ile Şehit Ailelerine Ziyaret
Kırıkkale Son Haber Editörü | 14 Ekim 2018 15:51
Kırıkkale Protokolünden Mevlid-i Şerif ve 7 Yemeği ile Şehit Ailelerine Ziyaret

Kırıkkale protokolü, Şehit J.Uzm.Çvş.Yahya Şen için, ailesi tarafından düzenlenen ‘ Mevlidi Şerif ve 7 yemeği’ ne katıldı, Şehit P.Söz.Er Emre Güngör’ün ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Vali Haktankaçmaz ve beraberindeki heyet ilk olarak, 04.10.2018 tarihinde şehit olan J.Uzm.Çvş.Yahya Şen’in baba ocağını ziyaret ederek, ‘Mevlidi Şerif ve 7 yemeği’ ne katıldı.

REKLAM
REKLAM

Şehidin Balışeyh/Akçakavak köyündeki baba ocağında düzenlenen ‘ Mevlidi Şerif ve 7 Yemeği’ne Vali Haktankaçmaz’ın yanı sıra, Milletvekilleri Ahmet Önal, Halil Öztürk, Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Balışeyh Kaymakam Vekili Mücahit Öztürk, İl Jandarma Komutanı J.Alb.İbrahim Ayhan Vural, İl Emniyet Müdürü Mahmut Çorumlu, Mühimmat Ana Depo Komutanı Bk.Alb.Ali Güneş, Balışeyh Belediye Başkanı Ali Dedelioğlu, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kur’an-ı Kerim tilaveti ve dua okunmasının ardından Vali Haktankaçmaz ve beraberindeki heyet şehidimizin babası Emrullah Şen ve yakınlarına başsağlığı ve sabır diledi.

Daha sonra, 09.10.2018 tarihinde şehit olan P.Söz.Er Emre Güngör’ün ailesine taziye ziyaretinde bulunuldu.

Keskin ilçesi Armutlu köyünde bulunan şehidin baba evinde gerçekleşen ziyarette Vali Haktankaçmaz’a; Garnizon Komutanı Tuğg.Selami Arslan, Keskin Kaymakamı Muammer Köken, İl Emniyet Müdürü Mahmut Çorumlu, İl Jandarma Komutanı J.Alb.İbrahim Ayhan Vural, İl Müftüsü Şahin Yıldırım ile Keskin Belediye Başkanı Dede Yıldırım’da eşlik etti.

Kur’an-ı Kerim tilaveti ve dua okunmasının ardından Vali Haktankaçmaz, şehidimizin babası Cebrail Güngör ve yakınlarına başsağlığı ve sabır diledi.

Kırıkkale Son Haber