Kırıkkale Büyük Anadoluspor Yeni Başkanı: Ali Rıza Koçoğlu
Kırıkkale Son Haber Editörü | 7 Temmuz 2019 14:41
Kırıkkale Büyük Anadoluspor Yeni Başkanı: Ali Rıza Koçoğlu

Kırıkkale Büyük Anadoluspor’da kongre sonucu yeni başkan Ali Rıza Koçoğlu oldu.

Kırıkkale Büyük Anadoluspor’da yapılan kongre sonucunda yeni başkan Kırıkkale Belediyesi Koski Müdürü Ali Rıza Koçoğlu oldu.

REKLAM
REKLAM

Kırıkkale Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleştirilen Kırıkkale Büyük Anadoluspor olağan kongresi saygı duruşu ve istiklal Marşının okunması ile başladı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının ardından ilk konuşmayı eski Kulüp Başkanı Harun Ulusoy, maddi raporu oku. Okunan rapor oy birliği ile kabul edildi.

Ulusoy konuşmasında, “Sezon başında doğru transferler yaptığımıza inanıyoruz fakat ligin devre arasında bazı çatlaklar oldu, futbolcu tercihleri ve oyuncu tercihlerinde. Ben özür diliyorum, sezonu birinci bitiremediğimiz için. Kırıkkalespor’un her zaman hedefi birinciliktir. Onun haricindeki sonuçlar başarısızlıktır. Ben taraftarlarımıza teşekkür ediyorum, aramızda bulunan MHP il Başkanı Erdal Baloğlu’na, tüm siyasetçilerimize teşekkür ediyorum. Kulübümüz sezon boyunca toplam 4 milyon 14 bin lira toplam harcama yapıldı. 1 milyon 447 bin lira toplam borcumuz var. Biz her zaman Kırıkkalesporluyuz, elimizden geldiği kadar gücümüzün yettiği kadar destek olacağız. Yeni oluşturulacak yönetim kuruluna da şimdiden başarılar diliyorum” dedi.

Kongre sonucunda yeni seçilen başkan Ali Rıza Koçoğlu ise konuşmasında, “Bize bu görevi layık gördüğünüz için teşekkür ederim. Kırıkkalespor’umuzu gelecek sezon şampiyon yapmak için çalışacağız. Nokta dediğimiz transferlerle, kendi çocuklarımızla, kendi şehrimizle, kendi taraftarlarımızla inşallah sezon sonunda mutlu sona ulaşacağız. Bir Kırıkkaleli ve Kırıkkalesporlu olarak tüm şehrimizi birlik ve beraberlik içinde desteğe bekliyoruz. Kırıkkalespor şehrimizin önemli bir noktasıdır. El birliği ile Kırıkkalespor’u hak ettiği yerlere getirmek için çalışacağız. Bir bütün olursak başarılı oluruz. Bütün şehir biklikte mutlu sona ulaşacağımıza inanıyoruz.” ifadelerine yer verdi.

İşte Kırıkkale Büyük Anadoluspor Yeni Yönetim Kurulu

YÖNETİM KURULU

Ali Rıza Koçoğlu

Adnan Saltan

Ali Dolu

Ali Uluyüz

Alper Özgü

Bedir Erdoğan

Can Saygılı

Celal Kaplan

Cengiz Dağdelen

Cumhur Akbulut

Deniz Eren Öztürk

Emin Bekeç

Emrah Doğan

Engin Kaplan

Erdal Aydın

Hakan Elidemir

Hakan Gökkaya

Niyazi Selçuk Cilasun

Onur Utku Sevinç

Osman Emre Delice

Ragıp Cihat Mencet

Salih Işıkoğlu

Tolga Özkan

DENETİM KURULU

Bülent Özkan

Akın Karataş

Tuncay Bulut

ASKF DELEGELERİ

Can Saygılı

Ali Dolu

Bedir Erdoğan

Kırıkkale Son Haber