Katı Atık ve Yeşil Vadi Birlik Meclis Toplantıları Gerçekleşti
Kırıkkale Son Haber Editörü | 30 Nisan 2019 20:57
Katı Atık ve Yeşil Vadi Birlik Meclis Toplantıları Gerçekleşti

Belediyeler Yeşil Vadi Su Birliği ve Katı Atık Birliği Meclis toplantıları Belediyemiz meclis salonunda ayrı ayrı gerçekleşti.

Düzenlenen toplantılarda Katı Atık Birliği ve Yeşil Vadi Su Birliği Belediye meclis salonunda ayrı ayrı gerçekleşti. İlk olarak Katı Atık Birliği Meclis toplantısı gerçekleşti. Toplantı geçici divanın oluşturulmasının ardından birlik başkanın seçimi yapıldı. Katı Atık Birliği Başkanlığına Belediye Başkanı Mehmet Saygılı 1. Başkan vakiliğine Sayın Mutlu Erol Bakır seçildi. Birlik Başkan seçiminin ardından katip üyeler ve Birlik encümen Üyeleri seçildi. Seçimlerin ardından ise gündem maddeleri görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

REKLAM
REKLAM

Katı Atık Birliği Meclis toplantısının ardından Yeşil Vadi Su Birliği meclis toplantısı gerçekleştirildi. Toplantı geçici divanın oluşturulmasının ardından birlik başkanın seçimi yapıldı. Yeşil Vadi Su Birliği Başkanlığına Belediye Başkanı Mehmet Saygılı 1. Başkan vakiliğine Hafize Yıldız seçildi. Birlik Başkan seçiminin ardından katip üyeler ve Birlik encümen Üyeleri seçildi. Seçimlerin ardından ise gündem maddeleri görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Kırıkkale Son Haber