Hacı Bayram Tonbul Kırıkkale’de
Kırıkkale Son Haber Editörü | 15 Mart 2019 00:26
Hacı Bayram Tonbul Kırıkkale’de

Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı ve Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul Kırıkkale’de Makine Kimya Endüstrisi Kurumu (MKEK)’na bağlı fabrikalar ve Devlet Su İşleri (DSİ) 56.Şube Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

MKEK’ bağlı fabrika müdürlerini ziyaret eden Genel Başkan Hacı Bayram Tonbul, MKE çalışanlarının sıkıntılarını not alarak, toplu sözleşme masasında MKEK’ özel taleplerde bulunacaklarının sözünü verdi.

REKLAM
REKLAM

MKE ile alakalı bir açıklama yapan Genel Başkan Tonbul, MKE Kurumu’nun ülkemizin ve Savunma Sanayi’mizin göz bebeği olduğunu; burada üretilen yerli ve milli ürünlerin dışa bağımlılığımızı ortadan kaldırdığını ve ülke ekonomisine de büyük katkı sağladığını belirtti.

Ziyaretten duydukları Memnuniyeti dile getiren Kurum Müdürleri, 1 milyon üyesiyle en büyük sivil toplum örgütü olan Memur Sen’in ve özellikle kurumda yetkili sendika Enerji Bir-Sen şube başkanı Mikail Başer ve Yönetim kurulunun çalışmalarından memnun olduklarını belirterek,çalışmalarında başarılar dilediler.

Ayrıca ziyarette söz alan Şube başkanı Mikail Başer; “Kırıkkale Şube Başkanlığı olarak Enerji bir sen Ailemize katılan 45 yeni arkadaşımızın üyeliklerini Genel Başkanımıza teslim ederek,20 bin üye hedefine katkı sağladık” dedi.

Düzenlenen ziyarete Genel Başkan Hacı Bayram Tonbul, Genel Başkan Yardımcıları Cemil Şentürk, Gürkan Kaya, Türker İpek, Mustafa Daştan ve Erkan Karahan katıldı.

Kırıkkale Son Haber