Fabrikalar Şehit Çağdaş Tamkoç Anaokulu’nun 23 Nisan Gösterisi Büyüledi
Kırıkkale Son Haber Editörü | 23 Nisan 2019 21:50
Fabrikalar Şehit Çağdaş Tamkoç Anaokulu’nun 23 Nisan Gösterisi Büyüledi

Fabrikalar Şehit Çağdaş Tamkoç Anaokulu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısı ile muhteşem bir gösteri düzenledi.

Yoğun ilginin olduğu program, müftülük konferans salonunda yapılan program saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Selamlama konuşması ile başlayan programda okul müdürü Memduha Şahin bütün misafirlere ve ailelere teşekkür etti.

REKLAM
REKLAM

GÖKKUŞAĞI SINIFININ GÖSTERİSİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Gökkuşağı sınıfının hazırlamış olduğu “Anadolu Ateşi” adlı gösteriyi öğrenciler heyecanla sunarken ailelerden bol bol alkış aldılar. Ebru Erdal öğretmenin kocaman yürekli çocukları, çalıştılar, çabaladılar ve gösterileri ile aileleri adeta büyülediler. Gösteri öğrencilerin bir araya getirdiği hilal ve yıldız sonunda oluşan bayrak silüeti katılımcıların yoğun ilgisi ve alkışlar eşliğinde son buldu tebrik ederiz.

BABALAR KIZLARI İLE DANS ETTİLER

Babalar ve kızlarının yapmış olduğu dans gösterisi salonda renkli görüntülere sahne oldu. Minikler babaları etrafında dönerek yaptıkları dans ile izleyenlere keyifli gösteriler oluşturdular.

SINIFLARIN HEPSİ İÇİN AYRI ETKİNLİK

Okulda bulunan sınıfların hepsi için ayrı ayrı etkinlik yapıldı. Katılımcılardan tam puan alan gösteriler ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öğrenciler ve aileleri üzerinde büyük etki bıraktı. Program hediye ve çiçek verilmesinin ardından hatıra fotoğrafının çekinilmesi ile son buldu.

İşte Gösterilerden Görüntüler:

Kırıkkale Son Haber