Emel Pırlanta’dan Tektaş Pırlanta Küpeler’de İnanılmaz Fiyatlar!
Kırıkkale Son Haber Editörü | 30 Temmuz 2019 14:08
Emel Pırlanta’dan Tektaş Pırlanta Küpeler’de İnanılmaz Fiyatlar!

Kadınların vazgeçilmez aksesuarlarından biri de küpelerdir. Küpe gerek dışarı çıkarken gerekse ev içinde sürekli kullanılan bir üründür. Özellikle pırlanta tektaş küpeler son zamanlarda en çok talep gören ve istenilen aksesuarlar haline gelmiştir. Öte yandan bakıldığında pırlanta olmasından dolayı fiyatlar çok uçuk olabiliyor. Emel Pırlanta sayesinde artık alacağınız tüm pırlanta küpeler tam yüzde 50 indirimli olarak sizleri bekliyor. HRD Sertifikalı orijinal ürünler ile kendinizi şımartın!

REKLAM
REKLAM

1.00 ct. Prenses Kesim tektaş küpe2.00 ct. tektaş küpe

HRD Sertifikası Nedir?

Son zamanlarda artan sahte pırlanta satışları, alıcıları sürekli mağdur etmektedir. Doğru ve bilindik adreslerden pırlanta alınmış olsa bile maalesef ürünler sahte çıkabiliyor. Bu sahteliğe önlem almak için 1976 yılında HRD Antwerp firması, Belçika’nın Antwerp şehrinde kurulmuştur. Bu firmanın tek ve asıl amacı, dünyada satılan tüm pırlantaları özel ekip ve ekipmanlar ile değerlendirerek sahte mi yoksa orijinal mi kararını vermektir. Emel Pırlanta üzerinden satılan tüm pırlanta ürünler, HRD Sertifikasına sahiptir ve ürün tarafınıza gönderilirken yanında sertifikada da verilir.

0.20 ct pırlanta tektaş küpe

Pırlanta Tektaş Küpeler %50 İndirimli

Artan döviz kurundan dolayı her üründe alımlar oldukça güçleşti. Özellikle pırlanta ürünlerde oldukça yüksek artık görülürken, Emel Pırlanta bu soruna nokta koyuyor. Tam yüzde 50 indirimli olarak satışa sunulan pırlanta tektaş küpeler, şıklığınıza renk katacak.

Pırlanta tektaş küpe modellerine bakıldığında hemen hemen istediğiniz her çeşit şekilden mevcuttur. Normalde on binlerce liralara satılan pırlanta küpeler, Emel Pırlanta aracılığı ile yarı fiyatında sizlerle beraber. İster 0,20 karat isterseniz de 2,00 karat. En uygun fiyat garantisi, HRD Sertifikası ve özel hediye kutusunda tarafınıza birkaç günde teslim edilecektir. Hediyelerinize artık hem şık hem ucuz hem de akılda kalıcı.