Cumhurbaşkanı Erdoğan, Keskin İçin 3 Müjde Verdi
Kırıkkale Son Haber Editörü | 15 Mayıs 2019 14:17
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Keskin İçin 3 Müjde Verdi

Kırıkkale Milletvekili Ramazan Can ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan arasında yapılan görüşme sonucu Başkan Erdoğan Keskin için 3 ayrı müjde verdi.

AK Parti Kırıkkale Milletvekili Ramazan Can, 2 Haziran’da seçimlerin yeniden yapılacağı Keskin için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan le geçtiğimiz gün külliye de özel bir görüşme yaptı.

REKLAM
REKLAM

Masada Keskin’e yapılması gerekenlerin olduğu görüşme sonucunda Keskin için 3 ayrı müjdeli haber çıktı. İlk olarak Keskin’e doğalgaz konusunu gündeme getiren Can, Karıştıran Mevki’ne millet bahçesi ve çeşme suyu konusunda da Erdoğan’dan talep de bulundu. Erdoğan ise görüşme esnasında doğalgaz için Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’e, Karıştıran Mevki’ne yapılacak millet bahçesi için de Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’a ‘bir an önce halledin’ talimatını verdi. İçme suyu konusunda ise iller bankası arıtma tesis için revize bir proje hazırlayacak. Bununla birlikte DSİ Dinek Dağı’dan ilçeye cazibeli su getirilmesi için çalışma başlatacak. Tüm bu çalışmaların en kısa sürede başlaması bekleniyor.

Kırıkkale Son Haber