”Bozlağın Altın Sesi Hacı Taşan” Anma Etkinlikleri TRT Canlı Yayını İle Yapıldı
Kırıkkale Son Haber Editörü | 10 Mart 2019 02:03
”Bozlağın Altın Sesi Hacı Taşan” Anma Etkinlikleri TRT Canlı Yayını İle Yapıldı

Her sene düzenli olarak yapılan Hacı Taşan anma etkinlikleri bu sene ”Bozlağın Altın Sesi Hacı Taşan” adı altında ilk kez TRT canlı yayını ile yapıldı.

Kırıkkale Valisi Yunus Sezer’in girişimleri ile her sene düzenli olarak yapılan Hacı Taşan anma etkinlikleri bu sene bir ilk olarak Gülşen Kutlu ve Nazlı Öksüz’ünde aralarında yer aldığı TRT sanatçıları katılımı ile TRT Müzik kanalında canlı yayınla yapıldı.

REKLAM
REKLAM

Başpınar 17 Ağustos Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen, Kırıkkale halkının yoğun ilgi gösterdiği konser sonrasında TRT sanatçıları ve mahalli sanatçılar, Kırıkkaleliler tarafından uzun süre alkışlandı.

Düzenlenen konsere, Kırıkkale Valisi Yunus Sezer ve eşi Canan Sezer, MHP Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Nuh Dağdelen ve MHP Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Serdar Yarar ve Kırıkkale halkı katıldı.

Konser sonrasında Vali Sezer tarafından sanatçılara çiçek takdim ederek, teşekkür etti. ”Bozlağın Altın Sesi Hacı Taşan” anma etkinlikleri bir hafta boyunca devam edecek.

Video:

Kırıkkale Son Haber