Ankara’da Kırıkkaleliler Rüzgarı Esecek
Kırıkkale Son Haber Editörü | 22 Temmuz 2019 22:11
Ankara’da Kırıkkaleliler Rüzgarı Esecek

Geleneksel olarak her yıl düzenlenen Kırıkkaleliler Vakfının Ankara’daki hemşehrilerimizi buluşturma kaynaştırma etkinlikleri kapsamında Taşan Kardeşler konseri bu yıl da renkli etkinliklerle düzenlenecek.

Her yıl olduğu gibi bu yılda Kırıkkaleliler Vakfının Ankara’daki hemşehrilerimizi buluşturma kaynaştırma etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilecek olan Kırıkkaleli sanatçılarımız TAŞAN KARDEŞLER Konseri 27 Temmuz 2019 Cumartesi saat 16:00 & 20:30 arası Ankara Altınpark Anfi Göl Tiyatro konser salonunda Kırıkkaleli hemşehrilerimizi bir araya getirecek.

REKLAM
REKLAM

Hacı Taşan’dan Muharrem Ertaş’a Çekiç Ali’den Neşet Ertaş’a Türkülerin Taşan Kardeşler tarafından havalandırılacağı Konserde Davul Zurna eşliğinde yöresel Folklorümüz olan Kırıkkale Ağırlamamızda sahnede yerini alacak. Önceki yıllarda AKM de gerçekleştirilen Kırıkkaleliler gününde on binlerce Kırıkkaleliyi bir araya getiren Kırıkkaleliler Vakfı 2019’a Güzel bir konserle start verdi. Kırıkkaleliler Vakfı Genel başkanı Aytekin Araç’ın Kırıkkale İl Kültür ve Turizm Müdürü Aydın Demiröz ile uyumlu çalışmaları sonucu her yıl geleneksel hale gelen etkinliklere Ankara’da ve çevre illerde bulunan hemşehrilerimizin yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.

Kırıkkale Son Haber